KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnittsoriginal 9801087
nr 980 1087
Träsnittsoriginal
Monogramsignerad, CP (Carl Palme), 30x36
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 14 september 2015
kl 20:42:40
200 kr
Träsnittsoriginal
nr 980 1087
Träsnittsoriginal
| Utrop: | 300 kr |
| Såld: | 250 kr |
måndag 14 september 2015 |